Active Women Quartz Light Pink Dial Analog Stainless Steel Watch AG8Q34X1
Product image 1
1 / 6
+1
Discover AG8Q34X1 watch for round, featuring a dual tone dial, a foldover clasp strap made of 34 mm in a stainless steel case. Built with stainless steel and 10 atm body to balance clarity and durability. Dimensions include 11 - 20 mm dial size, 6 - 9 mm strap width, pink profile for comfortable wear. Key features: analog movement, mineral display, active water resistance. A secure quartz ensures a dependable fit.
-70%
Description