Park Ave Midi Women Quartz Silver Dial Analog Stainless Steel Watch DK1L020M0055
Product image 1
1 / 4
Discover DK1L020M0055 watch for round, featuring a rose gold dial, a deployment clasp strap made of 32 mm in a stainless steel case. Built with brass and 5 atm body to balance clarity and durability. Dimensions include 11 - 20 mm dial size, 6 - 9 mm strap width, silver profile for comfortable wear. Key features: analog movement, mineral display, park ave midi water resistance. A secure quartz ensures a dependable fit.
Description