Park Ave Midi Women Quartz White Mother Of Pearl Dial Analog Stainless Steel Watch DK1L020M0035
Product image 1
1 / 4
Discover DK1L020M0035 watch for round, featuring a silver dial, a deployment clasp strap made of 32 mm in a stainless steel case. Built with brass and 5 atm body to balance clarity and durability. Dimensions include 11 - 20 mm dial size, 6 - 9 mm strap width, mother of pearl profile for comfortable wear. Key features: analog movement, mineral display, park ave midi water resistance. A secure quartz ensures a dependable fit.
Description