Men Quartz Blue Dial Analog Stainless Steel Watch TW043HG30
Product image 1
1 / 6
+1
Discover TW043HG30 watch for round, featuring a silver dial, a foldover clasp strap made of 45.5 mm in a stainless steel case. Built with brass and 3 atm body to balance clarity and durability. Dimensions include 21 - 30 mm dial size, 10 - 14 mm strap width, blue profile for comfortable wear. Key features: mineral display. A secure quartz ensures a dependable fit.
Description