New 5 Sports Men Automatic Blue Dial Analog Leather Watch SRPG39K1
Product image 1
1 / 5
Features: Stainless Steel Case Calf Leather Strap Automatic Movement Caliber: 4R36 24 Jewels Hardlex Crystal Blue Dial Analog Display Power Reserve Luminous Hands And Markers Day And Date Display See Through Case Back Buckle Clasp 100m Water Resistance Approximate Case Diameter: 39mm Approximate Case Thickness: 13mm Approximate Lug Width: 20mm
-70%
Description